Of iedereen gaat dood: het eenzame verdriet

BoekenDebuutEigen bodemLiteratuur05/04/2020Of iedereen gaat dood: het eenzame verdriet

Of iedereen gaat dood is een ontroerend verhaal; puur en eerlijk. Siel Verhanneman bedient de lezer met de prachtigste metaforen en bijzonder mooie zinnen.
De bananengeneratie: wie is de Chinese Nederlander?

AutobiografischBoekenDebuutEigen bodemNon-fictie04/04/20202De bananengeneratie: wie is de Chinese Nederlander?

In De bananengeneratie onderzoekt Pete Wu het dubbelleven van Chinese Nederlanders. Hij switcht tussen persoonlijke anekdotes, feiten en interviews.
Famous: de duistere keerzijde van roem

BoekenFeelgoodVertaald01/04/2020Famous: de duistere keerzijde van roem

Famous geeft ons een inkijkje in de donkere zijde van het beroemd zijn. Een absolute aanrader voor de fans van Daisy Jones & The Six.
9 rebelse boeken

Boekentips09/03/20209 rebelse boeken

Dit jaar is het thema van de boekenweek Rebellen en Dwarsdenkers. Speciaal voor deze gelegenheid volgt hier een lijstje van negen rebelse boeken.
Dit zijn mijn favoriete verhalenbundels!

Boekentips16/02/2020Dit zijn mijn favoriete verhalenbundels!

Het is de Week van het Korte Verhaal. Natuurlijk kan ik niet aan deze feestelijkheid voorbij gaan, dus deel ik graag mijn favoriete verhalenbundels.
9 boeken met vluchtelingenverhalen

Boekentips15/01/20209 boeken met vluchtelingenverhalen

Onlangs las ik Hoe ik talent voor het leven kreeg waarin Rodaan Al Galidi schrijft over een Irakese vluchteling. Hier verzamel ik vluchtelingenverhalen.
X